Wakacyjne Środy z Fundacją MAK

Gwoździec

26.08.2015

W naszej wiosce wiele się  ostatnio działo w wakacje, pomimo braku dofinansowania z strony innych instytucji Panie zaangażowane w tworzenie Wioski pod kobiecą ręką zebrały swoje siły i poświęciły czas by umilić dzieciom wakacyjny czas wolny. Może i nie zawsze nasze zajęcia się udawały, raz przeszkodził deszcz innym razem brakło nam instruktorki zumby jednak nie mając żadnego zaplecza materialnego udało nam się przeprowadzić wiele udanych zajęć! I to moi drodzy był prawdziwy sukces!

Dzieci miały okazję zatańczyć zumbę, pograć w dwa ognie z rodzicami, zjeść pyszną kiełbaskę z ogniska dzięki uprzejmości naszej Pani Sołtys, miały wiele zabaw ruchowych jak i umysłowych choćby kalambury 😀 W każdym razie mamy nadzieję że dzieciaczkom się podobało a za rok powtórzymy to wydarzenie już z większym rozmachem 😉 

Pomimo, iż na same zajęcia z dziećmi nie uzyskałyśmy dofinansowania to jednak Fundacja MAK nie próżnuje i dzięki swojemu zaangażowaniu otrzymała dofinansowanie w ramach projektu realizowanego przy wsparciu finansowym Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich i Województwa Małopolskiego, którego operatorem jest Babiogórskie Stowarzyszenie Zielona Linia. Dzięki temu dofinansowaniu zakupiony został m. in. laptop który wykorzystaliśmy również na naszych zajęciach.

logo_fio_malopolskalokalnie   WOJ-MALOPOL_LOGO_POZIOM_cmyk_2   logo bszl poziom